ZİYARETÇİ MESAJLARI

Sayfa :

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Ucuz fiyata kaliteli hizmet veren kurumunuza teşekkür ediyorum.Artık Brunch Kahvaltıları başlasın lütfen...
Adı Soyadı : Hamit Gemici      Tarih : 26-09-2016


30-31 Ocak 2016 tarihinde öğretmenevinde kaldım. Özellikle resepsiyondaki bayan görevli ve yemekhane bölümündeki sorumlu bey hem çok yardımcı hem de çok kibardı. Her şeyi için teşekkür ederiz.
Adı Soyadı : Kiraz Burcu Mert      Tarih : 01-02-2016


6-11 Ağustos 2014 tarihleri arası burada eşimle kaldık. Yemekleri çok güzel kahvaltısı harika. Hijyen konusunda da gayet başarılı olan bu kurumu tercih ettiğim için çok mutluyum. Güler yüzlü ve saygılı personeline teşekkür ederim.
Adı Soyadı : Sercan Aydemir      Tarih : 10-08-2014


Ailemle birlikte çok güzel bir tatil yaşadık. Öğretmenevinin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.
Adı Soyadı : NeslihanYAZICI      Tarih : 01-09-2013


evinin dışında yaşamaktan hoşlanmayan ve evinin dışında rahat edemeyen bir kişi olarak üç gün kaldığımız alanya öğretmenevinde kendimi evimde hissettim tüm görevliler müşterilerini misafir olarak görüyorlar ve misafirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar. çok uyumlular .Her öğretmenevine alanya öğretmenevi müdürü Ahmet aksoy beyefendi gibi bir idareci gerekir diye düşünmeye başladım . bizler daha önce görmediğim bilmediğim bir memleketin bütün görülebilecek yerlerini anlattı gönderdi bazı yerlere de bizleri kendisi götürdü gezdirdi çok memnun ayrıldım tüm dostlarıma tavsiye edeceğim teşekkürler alanya öğretmenevi, teşekkürler Ahmet bey ve öğretmenevi çalışanlarıteşekkürler sıcak kanlı şef garson erol bey
Adı Soyadı : ibrahim tomtom      Tarih : 19-08-2013

Ziyaretçi Defterine Yaz

  

ALANYA ÖĞRETMENEVİ EN GÜZEL TATİLİN TEK ADRESİ